Categorías
11 de febrero de 2022

Sorbet melonowo-miętowy z Thermomixem

1 estrella2 estrellas3 estrellas4 estrellas5 estrellas (Ninguna valoración todavía)
Cargando...

Sorbet melonowo-miętowy z Thermomixem

Granita to napój na bazie kruszonego lodu, który stał się jednym z najczęstszych napojów, gdy nadchodzi upał, zwłaszcza w dni intensywnego upału. Ten przepis wymaga granity

Są bardzo orzeźwiające i pomagają radzić sobie z wysokimi temperaturami w sezonie letnim.

Generalnie oprócz kruszonego lodu granita nadaje smak i kolor z odrobiną syropu, ale możemy też zrobić je z owocami i na tę okazję wybrano melon. Latem to jeden z owoców, który króluje par excellence.

Melon jest jednym z najbardziej orzeźwiających owoców ze względu na wysoką zawartość wody i dodatkowy procent węglowodanów prostych, głównie sacharozy, która nadaje mu słodki smak, a także charakteryzuje się niską zawartością energii.

Sorbet melonowo-miętowy z Thermomixem

Sorbet melonowo-miętowy z Thermomixem

Dlatego przepis, który dzielimy w tej przestrzeni to sorbet melona z termomiksem. Ten sorbet można prezentować na różne sposoby, jeden z nich w „shotach” lub małych filiżankach jest niesamowitym deserem, szczególnie dla najmłodszych. Łatwy w wykonaniu, zdrowy, świeży i świetnie sprawdza się w letnie dni.

Przygotowanie tej i każdej innej granity w naszym Thermomixie jest dość proste i siłą kruszenia musi kruszyć lód, pozostawiając nasze granity o doskonałej teksturze.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.