Categorías
24 de septiembre de 2022

Zrób plastelinę z Thermomixem – Trick

1 estrella2 estrellas3 estrellas4 estrellas5 estrellas (13 votos, promedio: 4,15 de 5)
Cargando...
Ir a la receta

Odkąd kupiłeś robota kuchennego, z pewnością coraz bardziej zdajesz sobie sprawę, że masz rację.

Tak, ponieważ widziałeś, że nie tylko pozwala na tworzenie nieskończonej ilości przepisów, ale także ułatwia wykonywanie bardzo powszechnych czynności w kuchni, takich jak gotowanie makaronu, kruszenie lodu czy czosnek typu confit , między innymi.

Ale może nie wiesz, że idzie dalej, jeśli to możliwe, jest znacznie bardziej wieloaspektowe. Tak, bo Ty też możesz zrób plastelinę za pomocą Thermomixa.

kolorowa plastelina z termomiksem

odkąd kupiłeś swój robot kuchenny, na pewno coraz bardziej uświadamiasz sobie, że masz całkowitą rację. Tak, ponieważ widziałeś, że nie tylko pozwala na tworzenie nieskończonej ilości przepisów, ale także ułatwia wykonywanie bardzo powszechnych czynności w kuchni, takich jak gotowanie makaronu, kruszenie lodu czy czosnek typu confit , między innymi. Ale może nie wiesz, że idzie dalej, jeśli to możliwe, jest znacznie bardziej wieloaspektowe. Tak, bo Ty też możesz zrób plastelinę za pomocą Thermomixa.

Niesamowite? Nie, całkowicie prawdziwe. Dlatego jeśli w twoim domu są małe dzieci, czytaj dalej. Odkryjesz, jak uzyskać tę „masę kolorów”, która tak bardzo ich bawi. W ten sposób zmniejszysz wydatki związane z koniecznością ciągłego kupowania nowego.

Poniżej znajdują się wszystkie dane.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *