Przepis na zupę czosnkową z Thermomixem

Przepis na zupę czosnkową z Thermomixem

Przepis na zupę czosnkową z Thermomixem

Teraz, gdy mamy jesień i niskie temperatury zaczynają pojawiać się w wielu zakątkach Hiszpanii, czas zacząć przygotowywać smaczne przepisy, którymi się rozgrzejemy. Ten przepis zawiera czosnek

zupa czosnkowa To danie przygotowywane ze składników, które znajdziemy w każdym domu. Te składniki to czosnek, chleb, jajka i papryka. To wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować zupa czosnkowa, której przepis jest bardzo prosty.

Istnieją różne warianty, na przykład Zupa kastylijska w tym trochę pikantna i szynka. Są też osoby, które dodają bulion z kurczaka lub kawałki chorizo.

Kiedy nadchodzi zima i zimno zaczyna się czaić, nie ma nic lepszego na rozgrzanie niż dobry gorący rosół. Nie ma to jak kuchnia babci, choć kuchnia awangardowa jest coraz bardziej obecna w społeczeństwie. Tradycyjne potrawy nadal odgrywają wiodącą rolę w naszych kuchniach, ponieważ nikt ich nie usunie.

Z tego powodu zup nigdy nie brakuje w naszej zwykłej diecie, gdy nadchodzą zimne miesiące. Z nimi termorecepty Możesz wybierać spośród kilku rodzajów bulionów do przygotowania, ale zupa czosnkowa jest jedną z najbardziej skromnych i pocieszających. Ten prosty przepis pomoże Ci się rozgrzać, gdy zimno będzie w Twoich kościach.

Zupa Czosnkowa z Thermomixem Jest fantastyczny, w przeciwnym razie wystarczy wypróbować przepis, który masz tutaj poniżej. Ponadto zupa czosnkowa jest nie tylko pysznym daniem, ale również dlatego, że zawiera dużą ilość czosnku, zawiera ogromne korzyści dla naszego organizmu.

Czosnek zawiera dużą ilość niektórych składników odżywczych, takich jak witamina B6 i witamina B12. Ogromny wkład, jaki wnosi do naszego organizmu, wynika z dużej ilości zawartych w nim przeciwutleniaczy. The właściwości czosnku Są korzystne dla osób cierpiących na choroby układu krążenia, z wysokim poziomem cholesterolu, a także dla osób z cukrzycą.

Ale nie tylko mają te zalety, ale zawarte w nich przeciwutleniacze mogą pomóc nam zapobiegać chorobom, takim jak choroba Alzheimera i demencja. Dzieje się tak, ponieważ te przeciwutleniacze spowalniają starzenie się komórek. Wreszcie, jedną z najbardziej wyjątkowych korzyści płynących z tego pokarmu jest to, że pomaga nam również w walce z przeziębieniem.

Zależy to od obszaru, w którym zrobiłeś, będzie zawierał pewne szczegóły lub inne. Na przykład w Aragonii zazwyczaj zawiera się jajka, a później w prowincji Teruel kawałki szynki, co jest tam tak typowe. Ale ogólnie rzecz biorąc, jeśli są dobrze przygotowane, wszystkie są pyszne. Na przykład jednym ze sposobów na podanie mniejszej ilości kalorii niż włączenie szynki lub chorizo ​​jest uwzględnienie ubitych jajek. Ponadto, w tym jajka, zawrzemy również dużą ilość białka o wysokiej wartości biologicznej.

Poniżej przepis na zupę czosnkową, która jest przepyszna, z pewnością są tacy, którzy uważają, że nie jest to oryginalny przepis, jak to się dzieje ze wszystkimi tradycyjnymi daniami Hiszpanii. Ale musisz jasno powiedzieć, że zarówno z tym przepisem, jak i z inne proste przepisy na Thermomix Z tej strony staniesz się koneserem w kuchni.

Jaki jest najlepszy przepis na zupę czosnkową w Thermomixie?

Najlepszy przepis na zupę czosnkową w termomiksie to ten, który jest najbliższy tradycyjnej recepturze, właśnie ten, którym dzielimy się z Tobą dzisiaj, więc śmiało spróbuj. Ta wyjątkowa zupa nazywana jest również zupą kastylijską.

Dowiedz się więcej o zupie czosnkowej na wikipedii

Czy odważysz się to przygotować?Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *